اولین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی عمان، مهرماه برگزار می‎شود

ارسال شده توسط admin در 28 ژوئن, 2012 - 04:02

دست‎اندرکاران حوزه‎ی سلامت و توریست درمانی از سراسر دنیا از 30 سپتامبر الی 2 اکتبر (9 تا 11 مهرماه) سال جاری با شرکت در اولین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی در مسقط پایتخت کشور عمان گرد هم می‎آیند تا علاوه بر استفاده از فرصتهای موجود در بازار سودآور کشورهای عربی منطقه بخصوص عمان، زمینهی ارائهی خدمات در این حوزه را فراهم نمایند.

 

به گزارش دبیرخانه‎ی اولین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی عمان، با افزایش رشد روز افزون سفرهای مردمی به سرتاسر جهان برای یافتن ارزانترین و قابل اعتمادترین روشهای درمانی، بازاریابان و مصرف کنندگان، توریست درمانی را بهترین و مناسبت‎ترین روش ممکن برای دریافت و ارائه‎ی خدمات میدانند.

 

در سالهای گذشته، عمان به عنوان بازار مورد توجه دست اندرکاران توریست درمانی در سراسر دنیا شناخته شده است که سالانه خدمات بسیار زیادی را در حوزه‏‎ی توریست درمانی از اقصی نقاط دنیا دریافت می‎کند. در این راستا افراد و شرکتهای مرتبط با حوزه‏‎ی توریست درمانی و صنعت سلامتی در دنیا، تمرکز خود را به بازار سودآور عمان معطوف کردهاند.

 

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی مسقط - عمان 2012 میتواند از یک سو سکویی مناسب را برای شرکت کنندگان و سازمانهای بین المللی فراهم آورد تا بتوانند فرصتهای موجود در بازار عمان را بشناسند و از سوی دیگر، افراد جویای خدمات بتوانند، بهترین، مناسب ترین و با کیفیت ترین ارائه دهندگان این خدمات را شناخته و با آنان ارتباط برقرار کنند.

 

    

 

وزارت‎های بهداشت و درمان، وزارت‎ها/سازمان‎های فناوری اطلاعات، وزارت‎ها/سازمان‎های توریست و گردشگری، اتحادیه‏‎هایی گردشگری، اتحادیههای توریست درمانی، سرویس دهندههای توریست درمانی، شرکتهای بیمه، بیمارستانها، کلینیکهای تخصصی، شرکتها و کارخانجات تولید دارو، هتلها، داروسازها، پزشکان و دندان پزشکان، شرکت‎های نرم افزاری/ تکنولوژیکی، سرمایه گذاران، آژانسهای هواپیمایی، سازمانهای سلامتی، سازمانهای اهدای عضو، مراکز توانبخشی و شرکتهای تجهیزات پزشکی از جمله گروههای شرکتکننده در این نمایشگاه و کنفرانس بین المللی خواهند بود.

 

در این راستا، شرکت‎ها، سازمان‎ها و متخصصان حوزه‎ی سلامت در کشور عزیزمان ایران می‎توانند با شرکت در این نمایشگاه و ارائه‎ی محصولات و توانمندی‎های خود در حوزه‎ی توریست درمانی، همچنین ارائه‎ی مقاله و ایراد سخنرانی در کنفرانس زمینه‎ی تبادلات هر چه بیشتر با مدیران، دست اندرکاران و دریافت کنندگان خدمات در این حوزه از سراسر دنیا بخصوص کشورهای عربی منطقه از جمله عمان را فراهم نمایند.

 

قابل ذکر است به شرکت کنندگان در این نمایشگاه و کنفرانس بین المللی، مدرک معتبر بین المللی اعطاء می‎شود.

 

گفتنی است متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و شرکت در این گردهمایی میتوانند به آدرس اینترنتی http://iranoman.com/exhibition مراجعه کنند.

 

****برای رویت نامه‏‎ی معاونت داروی وزارت بهداشت به سندیکاهای مرتبط کلیک کنید

 

انتهای پیام